Pakalpojumi

MAKE-UP AND HAIR

Dāmas, piedāvājam Jūsu skaistajai dienai līgavas make-up – no maiga dienas, nude make-up līdz intensīvam svētku make-up, pielāgojoties pēc katras sajūtām un to, kas vairāk piestāvētu. Līdzās make-up, piedāvājam arī skaistas līgavas frizūras – liela apjoma lokas, vieglus un vijīgus matu sakārtojumus, kā arī romantiskas frizūras, veidotas dažāda stila copēs.  Palīdzēsim ar padomiem, it sevišķi frizūras izveidē, lai tā piestāvētu pie Jūsu sejas pantiem, kleitas stila, kā arī izvēlētajām matu rotām. Kopā sasniegsim patiesi elegantu un sievišķīgu tēlu!

Piedāvājam

Dienas un vakara make up;

Līgavas make up un matu sakārtojums;

Foto make up (privātās, vecmeitu ballītes, ģimenes, grūtnieču foto).

Privātā grima stunda (3h) – make-up ikdienai un svētkiem

Treniņa nodarbība ikdienas un vakara make-up’am (meiteņu grupām, vecmeitu ballītēm, draudzeņu kompānijai, jubilejām) + Fotosesija

Šo nodarbību laikā iegūsiet informāciju par bāzes produktiem, kuriem ir jabūt Tavā kosmētikas maciņā un kā ātri un kvalitatīvi izveidot sev atbilstošos toņos make-up katram dzīves notikumam.

Apmācību laikā iegūsiet prakstiskas iemaņas kā nomaskēt defektus, kā modelēt sejas ovālu, kā uzklāt un pludināt ēnas.

Make-up treniņu nodarbību sesija (līdz 6 nodarbībām)

Šo nodarbību laikā apgūsiet teoriju par sejas tipiem un to modelēšanu, sezonas tipiem, produktiem un to pielietošanu. Make-up veidi (teorija un prakse) – dienas/caurspīdīgais, lietišķais, vakara, liftinga, smokey eyes un Merlin Monro izteikā melnā acu līnija + sarkanās lūpas.Sazinies ar mums!


Lūdzu norādiet korektu e-pastu

Jūsu ziņa ir nosūtīta